Skocz do zawartości
...

[PRZYJĘTE] Podanie na administratora na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ...

Imię: Adrian

Steam ID: STEAM_0:1:531967129

Twój link do profilu GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/account/manage/

Staż na serwerze: 37 godzin

Czy dostałeś kiedyś mute/bana na serwerze?(Jeśli tak to napisz dlaczego): Nigdy nie otrzymałem mute/bana na serwerze pif paf 5vs5.

Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Może doświadczenia w byciu adminem nie mam jakiegoś wielkiego ale szybko się uczę , pierwszy raz w moim życiu podejmę rolę admina na porządnym serwerze.

Znajomość komend smx [1/10]: nie będę kłamać , nie znam żadnych komend smx ale jeśli otrzymał bym rolę admina na waszym serwerze pierwszą rzeczą jaką bym zrobił , to poświęcił bym chwilę czasu żeby takowych się nauczyć. 

Oświadczasz znajomość regulaminów: Oświadczam że znam regulamin.

Mutacja [ON/OFF]: Tak posiadam mutacje.

Mikrofon (weryfikacja na TS3)? : Tak posiadam mikrofon dobrej jakości bez szumów .

Dlaczego właśnie Ty?: Dlaczego właśnie ja ? ponieważ jestem osobą która spędza na serwerze bardzo dużo czasu , jest online 24/7 , szybko odpisuje na wiadomości , nie krzyczy , nie obrażam ludzi , trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi , mam bardzo dobra cierpliwość , oraz jestem inteligentny i szybko się uczę nowych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+staż 

+zawsze mi piszesz jak ktoś jest odpalony 

Wymagania spełniasz, wszystkiego da się nauczyć, brakuje nam adminów na serwerze, tylko popraw aktywność na forum.

BIORĘ!

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1704942133_podanieprzyjete.png.180593adad2dba89ddce978bb7732a9e.png

Zgłoś się po odbiór grupy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...