Jump to content
Witamy na Pif-paf.pl - potężna sieć serwerów!

Sponsorzy / Partnerzy

Pobierz CS 1.6 Non Steam

[ZAMKNIĘTY]Szybka rekrutacja na Redaktora!

Koalcia.
 Share

Recommended Posts

• Królowa

Z  dniem dzisiejszym otwieramy rekrutację na stanowisko @ Redaktor :bluHula:

WZÓR:

Imię:

Ile dziennie jesteś w stanie poświęcić czasu na moderację forum?:

Podstawowa znajomość ortografii oraz interpunkcji?:

Co chciałbyś/-abyś zmienić w redakcji?:

Dlaczego akurat Ty? (mile widziana dłuższa wypowiedź):

Na wymagania ze względów takich jakie mamy przymykamy oczka! :classic_love:

Podania proszę pisać bezpośrednio pod tematem :classic_blush:

• Super! 1

Imię: Weronika

Ile dziennie jesteś w stanie poświęcić czasu na moderację forum?: Na co dzień pracuje przy laptopie, co chwilę zaglądam wiec myślę że od 3-5h dziennie + wchodzę tez na telefonie

Podstawowa znajomość ortografii oraz interpunkcji?: Myślę że dobra :classic_ninja:

Co chciałbyś/-abyś zmienić w redakcji?: Na tą chwilę moim zdaniem jest wszystko na swoim miejscu

Dlaczego akurat Ty? (mile widziana dłuższa wypowiedź): HMMM... Dlaczego ja? No nie wiem, ale chciałabym pomóc tym bardziej ze ja pracuję zdalnie, inni zaczęli chodzić do szkół czy do pracy więc ta aktywność na pewno jest mniejsza. Małe doświadczenie mam, byłam redaktorem na poprzednim pif-pafie.

• Super! 3

• Właściciel
4 godziny temu, wercia napisał:

Imię: Weronika

Ile dziennie jesteś w stanie poświęcić czasu na moderację forum?: Na co dzień pracuje przy laptopie, co chwilę zaglądam wiec myślę że od 3-5h dziennie + wchodzę tez na telefonie

Podstawowa znajomość ortografii oraz interpunkcji?: Myślę że dobra :classic_ninja:

Co chciałbyś/-abyś zmienić w redakcji?: Na tą chwilę moim zdaniem jest wszystko na swoim miejscu

Dlaczego akurat Ty? (mile widziana dłuższa wypowiedź): HMMM... Dlaczego ja? No nie wiem, ale chciałabym pomóc tym bardziej ze ja pracuję zdalnie, inni zaczęli chodzić do szkół czy do pracy więc ta aktywność na pewno jest mniejsza. Małe doświadczenie mam, byłam redaktorem na poprzednim pif-pafie.

Czekałem na to! Przyjęta!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Sponsorzy / Partnerzy

Pobierz CS 1.6 Non Steam
  • Create New...