Jump to content
Witamy na Pif-paf.pl - potężna sieć serwerów!

Sponsorzy / Partnerzy

Pobierz CS 1.6 Non Steam

[PRZYJĘTA]Kilka propozycji.

RyBsoN
 Share

Recommended Posts

Nick: RyBsoN

Na wstępie, swoje propozycje chciałbym uzasadnić tym, iż @ delphi oznajmił mi, że to dd2 ma być praktycznie 1:1 jak nasze stare pifpafowe DD2 :D

Więc stąd te propozycje, o ile czegoś nie pomyliłem, a mogło tak być :P

Twoje propozycje:

1. "Pokolorowanie Admin Sayu (u@) na inny kolor niż zwykły say, tak by się wyróżniał, bo aktualnie łatwo można ominąć jakąś wiadomość.

+ dodanie charakterystycznego dźwięku że ktoś napisał na u@ (nie konieczne).

2. Dodanie najlepszego gracza rundy.

3. Dodanie medali (3 najlepszych graczy pod koniec mapy) oraz ich topki.

4. Dodanie ESP (chyba tak to się nazywa) dla Admina po śmierci.

5. Dodanie przedrostków na SAY dla TOP1, TOP2 i TOP3 w rankingu Top15.

6. Wiem, że ta propozycja już była pisana przez @   Architekt ale ten temat traktuję jako zbiorczy, dla wszystkich propozycji które mi siedzą w głowie by dd2 było 1:1, a więc kolejna propozycja: Przenikanie graczy. Tylko jeśli się da (na pewno się da XD) to tak, by nie likwidować "podsadzania" się.

7. Propozycja dotycząca regulaminu DD2, a mianowicie: Dodanie punktu, iż te różne za przeproszeniem "gunwa" typu gs, sgs itp. itd. są zakazane + taryfikator. No bo chyba powinny być zakazane :(

8. Kickując poprzez AMX Mod Menu, po wybraniu gracza od razu go KICKUJE. Trochę słabo, więc propozycja: Dodanie powodów kicka, bo nikt nie wie za co :kekw:

9. Może nie propozycja, a leciutki błąd do naprawienia. A mianowicie: w opisie vip'a jest napisane, iż posiada on Kevlar+Hełm, a nie posiada. Trzeba kupować.

10. Kolejny leeeciutki błąd do naprawienia. A mianowicie: Te "ŚCIANY" co blokują strefe B, są z błędną nazwą sieci. Do poprawy :kekw:

Pomocnicze materiały: -

Mógłbym dać tu linki do niektórych pluginów z propozycji, ale ja wiem, że Wy znajdziecie szybciej i lepsze, lub sami zrobicie zdolniachy :dogeheart:

PS. Chciałem dodać ankietę, ale max 3 pytania, a tyle propozycji... Więc odpuściłem :kekw:

Edited by RyBsoN
  • Super! 5
  • Lubię to! 1

wszystko na tak oprócz 6 jak dla mnie z tym antyblockiem na respie wiecznie tylko problemy były :/

i ten vip no dodałbym po prostu ten kevlar i hełm bo ja tez nie ogarnałem i okazało sie ze pare dni grałem w ogole bez tego XDD

@ delphi jak podejmiesz jakies decyzje daj znać to porobie te rzeczy bo nie chce się rządzić

26 minut temu, .bizkitt napisał:

wszystko na tak oprócz 6 i 7 jak dla mnie. z tym antyblockiem na respie wiecznie tylko problemy były :/ a jesli chodzi o bronie niech se ludzie graja czym chcą jak na moje.

i ten vip no dodałbym po prostu ten kevlar i hełm bo ja tez nie ogarnałem i okazało sie ze pare dni grałem w ogole bez tego XDD

@ delphi jak podejmiesz jakies decyzje daj znać to porobie te rzeczy bo nie chce się rządzić

Rybie chodzi o te nakurwianie na skrollu nie o bronie xd

a co do propozycji to również jestem na TAK

• Wow! 1

Kolorowy chat adminów i ESP dla adminów dodałem. Nad resztą mają się zastanowić jutro Jacek z Koalcią i jak dadzą odpowiedź to bede dodawał ;)

• Super! 1

• 2 weeks later...
  • Właściciel
W dniu 1.09.2021 o 14:38, RyBsoN napisał:

2. Dodanie najlepszego gracza rundy.

Jest system MVP, więc odpuścimy to.

5. Dodanie przedrostków na SAY dla TOP1, TOP2 i TOP3 w rankingu Top15.

Są już przedrostki teamow, więc nie wiem czy jest sens dodawać następne

6. Wiem, że ta propozycja już była pisana przez @   Architekt ale ten temat traktuję jako zbiorczy, dla wszystkich propozycji które mi siedzą w głowie by dd2 było 1:1, a więc kolejna propozycja: Przenikanie graczy. Tylko jeśli się da (na pewno się da XD) to tak, by nie likwidować "podsadzania" się.

Będzie dziś dodane

8. Kickując poprzez AMX Mod Menu, po wybraniu gracza od razu go KICKUJE. Trochę słabo, więc propozycja: Dodanie powodów kicka, bo nikt nie wie za co :kekw:

Imo nie jest to na tyle potrzebne, żeby dodawać.

3. Dodanie medali (3 najlepszych graczy pod koniec mapy) oraz ich topki.

Dodane

Pozwolę sobie zamknąć ten temat. W razie czego proszę o zrobienie nowego bądź zgłoszenie to otworzę.

• Wow! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Sponsorzy / Partnerzy

Pobierz CS 1.6 Non Steam
  • Create New...