Skocz do zawartości

wercia ; )

Wydziarana

Zawartość dodana przez wercia ; )

 1. Zgłoś się po odbiór grupy tutaj.
 2. +wiek +godziny ma serwerze +mikro -brak aktywności na forum -zle podany gt -brak doświadczenia Przyjmuję, ale na okres próbny na miesiąc zobaczymy jak będziesz się sprawdzał. Jeżeli będzie dobrze to zostaniesz. Bądź aktywny na forum!
 3. +wiek +staż +zawsze mi piszesz jak ktoś jest odpalony Wymagania spełniasz, wszystkiego da się nauczyć, brakuje nam adminów na serwerze, tylko popraw aktywność na forum. BIORĘ!
 4. wercia ; )

  Memolandia

  @Karolina :D 😂😂😂😂😂😂
 5. -brak prime -mała aktywność na forum -mała aktywność na serwerze Daj się poznać, pograj trochę więcej, popraw aktywność też na forum JA JESTEM NA NIE
 6. Nick: wercia ; ) Imię: Weronika Wiek: 24 Miałeś już kiedyś admina?: TAK Staż w grze: 10 lat przerwami Posiadasz sprawny mikrofon?: TAK Znajomośc SourceBans(1-10): 9 Posiadasz prime? TAK Link do GT: https://www.gametracker.com/player/wercia %3B )/145.239.236.250:27150/ Twój SID: STEAM_0:1:27297088 Kontakt: steam,fb,forum GT nie zadawala ale dajcie mi chwile i będzie git :D
 7. -prime -wiek -mało godzin przegranych na serwerze Ja ciebie nie widziałam ani razu, a jestem praktycznie w każdy dzień na serwerze. Jestem na NIE
 8. Decyzja zapadła z naszej strony, nie dostaniesz UB. Jeżeli dopuściłeś się oszustwa i damy ci taryfę ulgowa to każdy sobie pozwoli na takie coś. Klamka zapadła, mam nadzieje ze coś cię to nauczyło. Pamiętaj kłamstwo ma krótkie nogi.
 9. Witam wszystkich W związku z tym że był dzień dziecka to z tej okazji odbędzie się na serwerze konkurs. Kolejny konkurs TOP3 najlepszych graczy. Reset serwera nastąpi 03/06/2020 a konkurs będzie trwał do 20/06/2020 1 MIEJSCE - SKIN AK-47 CESARZOWA [bs] + VIP NA MIESIĄC 2 MIEJSCE - VIP MIESIĄC 3 MIEJSCE - VIP NA 2 TYGODNIE Po odbiór nagrody zapraszam na priv Mam nadzieje że weźmiecie udział i będziecie walczyć o nagrody . ŻYCZĘ WAM POWODZENIA !!
 10. - na serwerze przegrane tylko 40 minut - zle podany gt - wzór podania jest pod szybką rekrutacje, proszę czytać ze zrozumieniem miało być w komentarzach 14 maja napisałeś pierwsze podanie i podałeś ze masz 15 lat a teraz masz 14 ? Od tamtego czasu minęło 2 tygodnie twój czas gry na serwerze wzrósł o 15 minut Odrzucam podanie
 11. Po obejrzeniu demka, i przyjrzeniu się jeszcze raz z bliska faktycznie widać innych graczy po drugiej, mój błąd - gracz jest czysty .
 12. Wszystkiego Najlepszego ! 😊

 13. Pierwsza uwaga do tego że proszę czytać posty z zrozumieniem , podanie powinno być w komentarzu pod szybką rekrutacja . Podanie jest napisane pod tamten wzór . Druga sprawa masz przegrane 25 min na serwerze , nie miałam okazji widzieć cię u nas jak grasz . Nabij troche godzin wtedy złóż podanko.
 14. wercia ; )

  Memolandia

  Ja tak mam haha
 15. Jak pokochasz siebie pokocha Cie wszechświat

  1. WeeQ420

   WeeQ420

   Coś w tym jest Wercia :D 

 16. Bo nawet jointy pod wodą mogę jarać z tobą

  1. VEGAZZ

   VEGAZZ

   oj tam Małolata, co ty gadasz :classic_happy:

 17. Kochaj siebie takim , jakim jesteś <3

  1. '✪ fafa

   '✪ fafa

   Dokładnie tak :PIESEL:

 18. Kochani Moi Z dniem 04.05.2020r zostanie zresetowany serwer. Dlaczego ? Ponieważ robimy konkurs . Konkurs obejmuje 3 najlepszych graczy w topce . 1 MIEJSCE - SKIN 2 MIEJSCE - VIP NA MIESIĄC 3 MIEJSCE - VIP NA 2 TYGODNIE Konkurs trwa do 31.05.2020 Po odbiór nagrody zapraszam na priv Mam nadzieje że weźmiecie udział i będziecie walczyć o nagrody . ŻYCZĘ WAM POWODZENIA !! WYNIKI KONKURSU 1 MIEJSCE - ... casedrop.eu 2 MIEJSCE - ESSA gaming 3 MIEJSCE - oj tak byszq +1 Wynik konkursu jest taki ponieważ ze strony Osq4r 420 gra była nie czysta (podpowiadanie sobie na dc z kolegą, podkładanie się kolegi specjalnie na punty) Z racji tego że nie chce żeby Osq4r 420 był poszkodowany bo dużo grał na serwerze dostanie nagrodę pocieszenia VIP na 2 tygodnie oraz skin za około 5 zł. PO VIPY ZGŁOSIĆ SIĘ DO @WeDieTogetheR A PO NAGRODĘ GŁÓWNĄ ORAZ SKINA Z NAGRODY POCIESZENIA PROSZĘ SIĘ ZGŁOSIĆ DO MNIE
 19. Wstęp. 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z kar za jego złamanie. 2. Wchodząc na nasz serwer oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem. 3. Wszystkie sprawy, których regulamin nie określa, rozsądza Właściciel serwera. Zakazy. 1. Admin ponosi pełna odpowiedzialność za swoje decyzje/czyny na serwerze. 2. Admin ma obowiązek zareagowania na wszelkie łamanie regulaminu serwera. 3. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze (Choć błędy się zdarzają). 4. Zakaz nadużywania/wykorzystywania praw Admina (Admin nie slapuje, slayuje, kikuje, banuje bez powodu). 5. Admin sprawy prywatne kłótnie/porachunki itp. załatwiamy poza serwerem. 6. Admin nie ma prawa banować za staty, słabą grę. Pamiętacie, że to nie MM i nie każdy reprezentuje mistrzówki poziom i może dopiero zaczyna grac w cs'a. 7. Admin nie ma prawa zbanować/kickować drugiego Admina (Robi to tylko Właściciel/Opiekun Adminów). 8. Admin ma rozwiązywać spory, a nie w nich uczestniczyć! Konsekwencje łamania regulaminu. 1. Za każde złamanie regulaminu przez admina, jest dodany mu punkt ostrzeżenia. 2. Za 3 punkty Admin traci uprawnienia. 3. Ostrzeżenia resetują się po miesiącu od nadania ostatniego ostrzeżenia. 4. W przypadku gdy Admin dostanie degradacje, ma możliwość ponownego napisania podania po opływie 60 dni. Gdy złoży rezygnację ze stanowiska Admina, ma możliwość ponownego napisania podania po opływie 30 dni.
 20. §1.ZASADY OGÓLNE 1. Zanim wejdziesz na serwer, zapoznaj się z poniższym regulaminem. 2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania! 3. Osobami odpowiedzialnymi za porządek na serwerze są administratorzy i wszyscy gracze. 4. Za złamanie dowolnego punktu z regulaminu grożą konsekwencje,które są zawarte w 5 punkcie. 5. Zakaz podrabiania tagów adminowskich. ([ADMIN],[WŁAŚCICIEL]), 6. Zakaz posiadania TAGU reklamującego inną sieć serwerów §2.Rozgrywka 1. Na serwerze zakazane jest używanie wszelkiego typu "wspomagaczy". 2. Zabrania się wykorzystywania bugów/błędów serwera oraz wchodzenia na textury. 3. Zakazane jest reklamowanie stron internetowych oraz innych serwerów (ts3, cs, ventrilo itp). 4. Zabrania się podpowiadania na ts jak sie jest w przeciwnych drużynach . 5. Zabrania się używania wulgarnych nicków, jak i również nicków mających na celu kogoś obrazić lub poniżyć. 6. Na serwerze niema zakazu rushowania. 7. Zabrania się wchodzenia na aktywnym banie. §3.Zachowanie graczy oraz adminów 1. Zabrania się obrażania graczy/adminów lub ich rodziny. 2. Zabrania się prowokowania i podżegania do kłótni. 3. Zabrania się demagogi w jakiejkolwiek formie (rasizm, faszyzm, nazizm...) 4. Zabrania się przeklinania. 5. Zabrania się podszywania pod innych graczy. 6. Zakazane jest nadużywanie mikrofonu (krzyczenie, puszczanie bindów itp.) 7. Nie można używac mikrofonu bez ukończenia mutacji, chyba że admin wyrazi zgodę 8. Admin to też człowiek nie jest w stanie sprawdzić wielu userów (graczy) za jednym razem. 9. Wszelkie spory załatwiamy na czacie prywatnym, a nie na serwerowym.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...